Oferty pracy

Chcesz z nami pracować?

Poszukiwani lekarze specjaliści

W związku  z dynamicznym rozwojem Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczego Prywatnej Kliniki Leczenia Bólu Rezydencja Live w Okolu koło Starogardu Gdańskiego poszukujemy lekarzy specjalistów: dermatologa, internisty, kardiologa, laryngologa, logopedy, neurologa, neurochirurga, pediatry

Pokojówka

Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Rezydencja Live poszukuje do pracy osoby na stanowisko pokojówka

Zatrudnimy kucharza/kucharkę

Miejsce pracy: Starogard Gdański

Oczekujemy:

  • uczciwości, sumienności i rzetelności
  • kreatywności i pasji do gotowania
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
Oferujemy:
  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • pracę w zespole osób doświadczonych w gastronomii
  • wsparcie w rozwoju zawodowym
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod tel.: 605785390

LEKARZ SPECJALISTA REHABILITACJI MEDYCZNEJ

Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Rezydencja Live w Okolu koło Starogardu Gdańskiego

Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Rezydencja Live to nowoczesna placówka medyczna świadcząca usługi medyczne w zakresie leczenia schorzeń narządu ruchu oraz rehabilitacji neurologicznej. Naszą specjalnością jest przywracanie pełnej sprawności fizycznej, ruchowej i pomaganie pacjentom w powrocie do zdrowia i aktywności. Dysponujemy rozbudowaną bazą rehabilitacyjną z nowoczesnym sprzętem do terapii i pracy z pacjentem wymagającym rehabilitacji. Nasze atuty to wykwalifikowanych zespół rehabilitantów, fizjoterapeutów, co daje możliwość stałego rozwoju i zdobywania doświadczenia w zawodzie.

Do pracy w naszej siedzibie poszukujemy osób na stanowisko: LEKARZ SPECJALISTA REHABILITACJI MEDYCZNEJ

Zakres Obowiązków:
• konsultacje specjalistyczne;
• świadczenie usług komercyjnych
• wykonywanie czynności zgodnych z posiadanymi uprawnieniami lekarza specjalisty;
• udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami ministerialnymi;
• prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych;

Wymagania:

wykształcenie wyższe kierunkowe ze specjalizacją z rehabilitacji medycznej
• prawo wykonywania zawodu;
• doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza
• wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych;
• umiejętność obsługi komputera
• umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy
• nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

Oferujemy:
• współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną

konsultacje udzielane klientowi komercyjnemu 1 raz w tygodniu, stawka 90% od wcześniej

ustalonej kwoty konsultacji; dzień i godzina przyjęć do uzgodnienia

możliwość podnoszenia kwalifikacji
• miłą atmosferę w zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV w tytule wiadomości wpisując:
„Lekarz specjalista rehabilitacji medycznej”

Informacja dla kandydatów:
CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 4 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”
Przypominamy natomiast i z całą mocą podkreślamy, w odniesieniu do licznych oszustw i fałszywych ogłoszeń o pracę, że żaden pracodawca, na żadnym etapie rekrutacji nie wymaga żadnych opłat oraz ksero dowodu osobistego.
Administratorem danych osobowych pracowników, współpracowników i kandydatów do pracy jest Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Rezydencja Live, z siedzibą w Okolu. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i zatrudnienia i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich. Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby i podmioty upoważnione do przetwarzania danych oraz uprawnione na podstawie przepisów prawa organy publiczne. Dane są przechowywane przez czas określony w szczególnych przepisach prawa. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania i obowiązek zgłaszania administratorowi zmiany danych osobowych. (Osoby, których dane dotyczą, mogą kontaktować się z Inspektorem ochrony danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem ich danych osobowych oraz mają obowiązek zgłaszać do Inspektora wszelkie incydenty i naruszenia dotyczące bezpieczeństwa danych osobowych do których przetwarzania są upoważnione.

środa, 08 luty 2023 18:03

Oferta pracy: LEKARZ NEUROCHIRURG

LEKARZ NEUROCHIRURG

Do pracy w naszej siedzibie poszukujemy osób na stanowisko: NEUROCHIRURG

Wymagania:

  • lekarz specjalista lub w trakcie wykonywania specjalizacji

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i sumienność

  • umiejętność nawiązania kontaktu z pacjentem

  • samodyscyplina i dokładność

Obowiązki:

  • udzielanie specjalistycznych świadczeń zdrowotnych na rzecz pacjentów oraz innych czynności związanych z realizacją świadczeń medycznych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • różnorodne formy zatrudnienia

  • elastyczny czas pracy

  • komfortowe warunki pracy

  • miłą atmosferę w pracy

„LEKARZ NEUROCHIRURG”

Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Rezydencja Live mieszczące się w Okolu k. Starogardu Gdańskiego poszukuje pracownika na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA - KIEROWNIK FIZJOTERAPII

Jeśli jesteś fizjoterapeutą i posiadasz umiejętności kierowania zespołem, to być może nasza oferta jest dla Ciebie️. Pracując z nami możesz liczyć na godziwe wynagrodzenie bez korporacyjnego wyścigu szczurów.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej z pacjentami

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

  • Kierowanie zespołem fizjoterapeutów

  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty

  • Umysł otwarty na nową wiedzę i wyzwania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentami z którejś z wymienionych grup, których wspólnym mianownikiem może być ból:

  • z chorobami narządu ruchu,

  • neurologicznymi,

  • z chorobami reumatologicznymi,

  • po operacjach narządu ruchu,

  • onkologicznymi etc.

  • Bardzo chętnie widzimy ukończone fakultatywnie kursy podyplomowe poszerzające wiedzę i umiejętności manualne, oraz pozwalające na pracę rożnymi technikami i tym samym indywidualizację podejścia do chorego

To oferujemy

  • Możliwość współtworzenia jedynej z najnowocześniejszych w Polsce placówek medycznych o szerokim zakresie leczenia bólu

  • Długotrwała współpraca

  • Wysokość stawek uzależniona jest od stażu pracy oraz posiadanych przez fizjoterapeutę dodatkowych szkoleń zawodowych i mogą być ustalane indywidualnie

  • Współtworzenie grafiku

  • Możliwość świadczenia usług dla swoich dotychczasowych pacjentów w ramach nowej, atrakcyjnej infrastruktury

Wynagrodzenie od 10 000 brutto.