Najnowsze informacje

Dowiedz się, co u nas słychać

środa, 28 grudzień 2022 12:50

Tutaj praca szuka człowieka! Zatrudnimy fizjoterapeutę. Wyróżniony

Tutaj praca szuka człowieka!

Jeśli jesteś fizjoterapeutą i posiadasz umiejętności pracy z zespołem, to być może nasza oferta jest dla Ciebie️.

Pracując z nami możesz liczyć na godziwe wynagrodzenie bez korporacyjnego wyścigu szczurów.

Wiele osób nie posiadających jeszcze zbyt dużego doświadczenia w pracy nie docenia siły zespołu - pomimo tego, że oferowane stanowisko pracy wymaga dużej samodzielności, nigdy nie zostajesz sam z wynikającymi podczas pracy problemami, zawsze możesz liczyć na pomoc naszych ekspertów, w przypadku potrzeby dodatkowej konsultacji konkretnego przypadku.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej z pacjentami
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty
  • Umysł otwarty na nową wiedzę i wyzwania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentami z którejś z wymienionych grup, których wspólnym mianownikiem może być ból:
  • z chorobami narządu ruchu,
  • neurologicznymi,
  • z chorobami reumatologicznymi,
  • po operacjach narządu ruchu,
  • onkologicznymi etc.
  • Bardzo chętnie widzimy ukończone fakultatywnie kursy podyplomowe poszerzające wiedzę i umiejętności manualne, oraz pozwalające na pracę rożnymi technikami i tym samym indywidualizację podejścia do chorego

To oferujemy

  • Możliwość współtworzenia jedynej z najnowocześniejszych w Polsce placówek medycznych o szerokim zakresie leczenia bólu
  • Długotrwała współpraca
  • Wysokość stawek uzależniona jest od stażu pracy oraz posiadanych przez fizjoterapeutę dodatkowych szkoleń zawodowych i mogą być ustalane indywidualnie
  • Współtworzenie grafiku
  • Możliwość świadczenia usług dla swoich dotychczasowych pacjentów w ramach nowej, atrakcyjnej infrastruktury

Wynagrodzenie od  6100 brutto.